Brno, Praha, Kuřim, Drásov, Čebín, Tišnov, Znojmo, Jeseníky, Šlapanice, Mikulov, Valtice, Břeclav, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Ivančice, Velké Meziříčí, Nové Město na Moravě, Oslavany, Kyjov, Prostějov, VyškovTřebíč, Svitavy


 


Informace o nás

Společnost VÁCLAV SVOBODA SÁDROKARTONY působí na stavebním trhu již od roku 1996. První zkušenosti s instalacemi sádrokartonů jsme získali na zakázkách v Rakousku v době, kdy u nás doma byl pojem "sádrokarton" známý jenom úzké skupince odborníků.

Netrvalo dlouho a moderní, čisté, rychlé, úsporné a přesto velmi kvalitní sádrokartonové aplikace pronikly i na český trh. Dnes už se asi nenajde nikdo, kdy by neznal pojem sádrokarton.

Naše firma se dlouhou dobu specializovala na montáž sádrokartonů včetně dodávky materiálu (stropy, stěny, příčky).

S počtem narůstajících zakázek, zejména při relizaci půdních vestaveb, rostly požadavky klientů na pokud možno kompletní dodávku půdní vestavby na klíč. Z toho plynula nutnost dalšího odborného profesního vzdělávání našich pracovníků, abychom dokázali zajistit specializovaný, ale širší rozsah prací.

Postupem času jsme tedy naši specializaci rozšířili na kompletní půdní vestavby na profesionální úrovni, podhledy, minerální (kazetové) podhledyzvukové a protipožární systémy, liaporové podlahy.

Nedílnou součástí kompletních půdních vestaveb jsou dodávky a instalace střešních oken (Velux, Fakro, Roto), světlovodů, schodů a výlezů. Samozřejmostí jsou i finální povrchové úpravy včetně nátěrů špičkovými omyvatelnými barvami.

V současné době na profesionální úrovni zajistíme kompletní stavební dodávku, tedy vše související se sádrokartony a uzce navazujícími stavebními prácemi: vybudování SDK příček, stropů, podhledů, izolací, instalace oken, světlovodů, schodů a výlezů.

A jaké jsou naše nejčastější zakázky ... ?

PŮDNÍ BYTOVÉ VESTAVBY

INTERIÉRY RODINNÝCH DOMŮ

INTERIÉRY OBCHODŮ, RESTAURACÍ, SPORTOVNÍCH CENTER

ŠKOLNÍ JÍDELNY, TĚLOCVIČNY

NEMOCNIČNÍ INTERIÉRY

 

Pokud očekáváte solidní přístup k Vaší zakázce, čistou, profesionálně odvedenou práci a seriózní jednání, pak budeme rádi, když si od nás necháte zpracovat cenovou nabídku na Váš projekt ...

S úctou a přáním příjemného bydlení

Václav Svoboda

jednatel společnosti


Na detailech záleží ...